Grupa Hotele.pl
test
Logo hotelu Termy Pałacowe Nałęczowianka
inne
24-140 Nałęczów Ul. Paderewskiego 1A
Ocena:
8.0 z 5 ocen
Lokalizacja
Hotel Termy Pałacowe-Nałęczowianka to miejsce gdzie możesz skoncentrować się wyłącznie na sobie. W otoczeniu malowniczego Parku Zdrojowego odnajdziecie Państwo ciszę, odprężenie oraz wypoczynek. Obiekt znajduje się na terenie Zakładu Leczniczego Uzdrowiska Nałęczów.
Zakwaterowanie
Do Państwa dyspozycji oddajemy 134 miejsca noclegowe w komfortowo urządzonych pokojach: Apartamenty VIP, Apartamenty, Pokoje 2 os. LUX, Pokoje 1-, i 2-os. standard. Wszystkie pokoje są klimatyzowane. Do dyspozycji są również pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Nałęczów to doskonałe miejsce na uwolnienie się od stresu, specyficzny mikroklimat oraz woda z nałęczowskich sprzyja regeneracji sił.
Wyposażenie
W ośrodku oferujemy bardzo bogatą gamę zabiegów odnowy biologicznej z zakresu hydroterapii, zabiegów cieplnych i elektrycznych oraz zabiegi pielęgnacyjne w salonie kosmetycznym Clarins i w salonie fryzjerskim Matrix. Część zabiegowa to: 7 gabinetów kosmetycznych Clarins, 11 gabinetów zabiegowych odnowy biologicznej, basen ze stanowiskami do Aquaareobicu oraz salon fryzjerski Matrix.

Na miejscu, goście mogą skorzystać z prywatnego parkingu (dodatkowo płatny).
Konferencje
Hotel Termy Pałacowe-Nałęczowianka to idealne miejsce na zorganizowanie: konferencji, szkoleń, zjazdów, imprez integracyjnych. Oprócz profesjonalnych sal konferencyjnych i ich wyposażenia posiadamy bogate doświadczenie w zakresie organizacji tego typu spotkań. Na terenie obiektu znajdują się 2 sale konferencyjne wyposażone w: projektor video-komputerowy, ekran, nagłośnienie, rzutnik slajdów 35mm, flipchart, rzutnik pisma, dostęp do Internetu.
Informacje dodatkowe
Nałęczów jest uzdrowiskiem, obowiązuje opłata uzdrowiskowa (płatna na miejscu) w wysokości 3,5 zł/doba.
Podobne hotele
Hotele w innych miastach
Hotele w Warszawie: zarezerwuj hotel w stolicy już od 90 zł | Hotele w Krakowie:ponad 200 hoteli do wyboru | Hotele w Gdańsku:znajdź i zarezerwuj hotel nad morzem już od 89 zł | Hotele we Wrocławiu: dynamiczna stolica Dolnego Śląska zaprasza | Hotele w Poznaniu: zapraszamy do Wielkpolski
Zdjęcie Termy Pałacowe Nałęczowianka
Zdjęcie Termy Pałacowe Nałęczowianka
Zdjęcie Termy Pałacowe Nałęczowianka
Kontakt
Kontakt
ul. Woronicza 15
02-625 Warszawa
tel. 22 567 31 50
fel. 22 567 31 51